O nas

.

Salon Win Winnica powstał w 2008 roku w Radomiu. W pierwszej fazie działalności sklep zlokalizowany był
w Galerii Rosa przy ulicy Żeromskiego 52. Z końcem 2009 roku podjęliśmy decyzję o przeniesieniu się w inne miejsce. Od dnia 8 maja 2010 roku sklep zaczął działalność w nowej siedzibie przy ulicy Słowackiego 86.

Winnica1

Początkowa lokalizacja w galerii handlowej ograniczała nam możliwości z powodu zbyt małej powierzchni handlowej, a przede wszystkim braku zaplecza sanitarnego co uniemożliwiało nam organizację degustacji.
W nowym miejscu nie mamy takich ograniczeń i bez problemów możemy organizować tego typu spotkania.

Do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy już wiele degustacji dla naszych klientów. Podczas prezentacji nasi goście mogą usłyszeć wiele ciekawostek związanych z miejscem pochodzenia poszczególnych win, sposobem ich produkcji, wysłuchać opisów ich zapachów i smaków, ale przede wszystkim mają okazję posmakować każdego z nich. Jest nam bardzo miło, gdy uczestnicy spotkań wymieniają się między sobą opiniami na temat poszczególnych win i czynnie uczestniczą w prezentacjach, jest to bowiem jeden z celów, który chcemy poprzez takie spotkania osiągnąć.

Winnica

Wielu osobom wino kojarzy się z czymś bardzo ekskluzywnym, natomiast jego degustacja z imprezą, w której udział biorą znawcy wina i osoby profesjonalnie zajmujące się tą branżą. Chcielibyśmy zmienić to wyobrażenie i uświadomić mieszkańcom Radomia, że wino jest dla każdego, że nie trzeba być wielkim koneserem, aby o nim rozmawiać i cieszyć się obcowaniem z nim. Rozmowa o winie i wymiana opinii na jego temat może być doskonałą zabawą i ciekawą formą spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

Poprzez organizację w naszym sklepie spotkań z winem, które wprowadziliśmy na stałe do naszego kalendarza, chcielibyśmy rozbudzić w mieszkańcach Radomia chęć uczestniczenia w tego rodzaju imprezach. Tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani, kiedy poprzez nasze działania grono entuzjastów wina w Radomiu będzie się poszerzało, a picie wina zdobywało coraz więcej zwolenników.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu zarówno na zakupy, jak i na rozmowę o winie, która może sprawić nam równie dużą przyjemność, jak jego picie.

Winnica2

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż jakościowych win z różnych zakątków świata. Poza tym w Naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór kieliszków, filiżanek, dekanterów, opakowań drewnianych czy kartonowych oraz koszy wiklinowych. Naszą ofertę uzupełniają alkohole mocne, słodycze, przetwory, herbaty i kawy, a także akcesoria do wina oraz literatura fachowa.

Zapraszamy również tych z Państwa, którzy poszukują win na wesele lub inne imprezy okolicznościowe. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie trunki.

Dla naszych klientów przygotowujemy również różnego rodzaju zestawy oraz kosze upominkowe. Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego prezentu, zapraszamy do skorzystania z tej oferty. Kosze oraz zestawy mogą zostać przygotowane pod indywidualne zamówienie w dowolnej ilości. Także w tym przypadku pomożemy wybrać odpowiedni trunek i dodatki.

PROMOCJA !!!!!

Więcej informacji na: 

https://pl-pl.facebook.com/winnica.radom

.

Szczegóły na Naszej stronie facebook